Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


info:ileren

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze Obě strany příští revize
info:ileren [2019/06/16 10:32]
Hopsinka
info:ileren [2019/11/07 10:55]
Hopsinka
Řádek 3: Řádek 3:
 {{ http://www.andaria.cz/mesta/img/ileren.gif|ileren}} {{ http://www.andaria.cz/mesta/img/ileren.gif|ileren}}
  
-Široká dřevěná hradba vinoucí se mezi strmou skalou a mořskou zátokou chrání srdce horské pevnosti, Ilerenu. Právě tato překážka dlouho odolávala nájezdům skřetů. Dík za jeho osvobození patřil baronu Ištvánovi, který jej před několika lety dobyl zpátky z područí skřetů.+Široká dřevěná hradba vinoucí se mezi strmou skalou a mořskou zátokou chránila srdce horské pevnosti, Ilerenu. Právě tato překážka dlouho odolávala nájezdům skřetů. Dík za jeho osvobození patřil baronu Ištvánovi, který jej před několika lety dobyl zpátky z područí skřetů.
  
-Ilerenské panství dala královna jako léno vznešenému Řádu chudých rytířů Krista a chrámu Šalamounova, Templářům, v zastoupení zemana Gorgona, který je jeho vládcem dodnes.+Ilerenské panství dala královna jako léno vznešenému Řádu chudých rytířů Krista a chrámu Šalamounova, Templářům, v zastoupení zemana Gorgona, který byl jeho vládcem do jeho naprostého zániku.
  
-Ileren byl pracně zrekonstruován, na místě skřetího tábora na poloostrově jižně od horského masivu byla vybudována nová vesnice, která patří pod Ilerenskou správu. V okolních lesích se nachází dvě velké arény s mystickými kříži, kde je možné se za malý poplatek cvičit v boji. V neposlední řadě byl v Ilerenském masivu proražen důl, který je bohatý na železnou rudu, v dobách války velmi ceněnou.+Ileren byl pracně zrekonstruován, na místě skřetího tábora na poloostrově jižně od horského masivu byla vybudována nová vesnice, která patřila pod Ilerenskou správu. V okolních lesích se nachází dvě velké arény s mystickými kříži, kde je možné se za malý poplatek cvičit v boji. V neposlední řadě byl v Ilerenském masivu proražen důl, který byl bohatý na železnou rudu, v dobách války velmi ceněnou. Nyní dolem protéká láva až do trosek města.
  
-Dříve byl Ileren důležitou obchodní stanicí na cestě mezi Horním a Dolním Imerem a královským městem Andor. Po osvobození zde vzniklo mnoho nových, útulných domů. Kvůli výnosnému dolu je nyní rájem hlavně pro řemeslníky, ale díky ochraně Templářkého řádu je Ileren vhodné a bezpečné místo pro život každého poctivého člověka, elfa či barbara.+Dříve byl Ileren důležitou obchodní stanicí na cestě mezi Horním a Dolním Imerem a královským městem Andor. Po osvobození zde vzniklo mnoho nových, útulných domů. Kvůli výnosnému dolu byl rájem hlavně pro řemeslníky, ale díky ochraně Templářkého řádu byl Ileren vhodné a bezpečné místo pro život každého poctivého člověka, elfa či barbara.
  
-Pánem Ilerenu je Senešal řádu rytířů Templu zeman Ilerenský, **Gorgon**.+Je to už dávno od dob, co v Ilerenu vybuchla sopka. Město se nepodařilo ubránit vše zaplavila láva. Je až smutné na tuto katastrofu hledět.
  
-[[http://space.andaria.cz/data/img_pub/mesta/ileren.jpg|Mapa města]]+Pánem Ilerenu byl Senešal řádu rytířů Templu a zeman Ilerenský, **Gorgon**.
  
-[[info:zakony_ileren|Zákony Ilerenu]] byly sepsány dne 6.1.08.+[[http://space.andaria.cz/data/img_pub/mesta/ileren.jpg|Původní mapa města]] 
 + 
 +[[info:zakony_ileren|Historie zákonů Ilerenu]] (sepsáno dne 06.01.2008)
  
 == Jak šel čas... == == Jak šel čas... ==
info/ileren.txt · Poslední úprava: 2021/08/18 18:26 autor: Hopsinka