Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


start

Wiki shardu Andaria

Vítejte na československém Ultima Online shardu

Pojď dál, poutníku, máš skvělou šanci, prozkoumat svět známý pod názvem Andaria.

Svět, plný dobra a zla, hrdinů, a vyvrženců, života, a smrti. Již od pradávna zde, žijí moudří, elfové, stvoření v lese, krásnou Nistrou, hrdí lidé, kteří, vzešli z ohně Athonova a silní barbaři, stvoření z kamene a ledu potřísněného krví Mrogrotha. Rasy navzájem podobné jako vejce vejci a rozdílné jako den a noc. Na bitevním poli ,poznej mocné čaroděje a slavné bojovníky. Za temných nocí se setkej s osamělými hraničáři či hrůzostrašnými nekromanty. Nebo zamiř do poklidného města plného, zručných řemeslníků, světoznámých bardů, moudrých kneží, ale také zlodějů s prsty jako blesk.

I ty, se mezi ně můžeš připojit, a vykročit vstříc nejasnému osudu.

Staneš se poklidným vesničanem obdělávajícím svou půdu? Generálem vojsk rozhodujícím o osudech mnohých, nebo raději císařským rytířem, jehož slovo je zákon? Nájemný vrah, jehož dýka je to poslední co mnozí uvidí? Lapka, který, rád odlehčí kdejaký měšec, či nekromant obklopený armádou nemrtvých zkoumající tajemství nesmrtelnosti?
I takový může, být tvůj osud.

Zapiš se, i ty, svými činy do historie!

Pomožte rozšířit tuto wikipedii. Pro získání přístupu si založte wiki účet ve statistice. Pokud si chcete na wiki cokoli vyzkoušet, můžete na pískovišti. Můžete se podívat na žádané a osiřelé stránky. Můžes si taky projít kategorie.

start.txt · Poslední úprava: 2023/05/17 12:27 autor: Nolda