Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


gminfo:sloty

UDĚLOVÁNÍ SLOTŮ

Možnost podání žádosti o nový slot naleznete ve Statistikách v údajích o vašem účtu. Pokud podáte žádost, tak ať už je vyřízena kladně či záporně, novou žádost smíte odeslat nejdříve za 30 dní od podání poslední žádosti.

1. slot
Každý hráč má automaticky přidělen 1. slot.

2. slot
Tento slot je schvalován GM týmem.

Pro získání druhého slotu je zapotřebí odehrát alespoň 300 hodin, stáří účtu min. 3 měsíce a mít vyplněny povinné otázky v charakterníku.

Účty, které nemají nárok na přidělení druhého slotu jsou zpravidla ty, jež jsou po unbanu nebo mají za sebou dlouhý rejstřík prohřešků. O neudělení slotu rozhoduje GM tým.

3. slot
Tento slot je schvalován GM týmem.

Pro získání třetího slotu je zapotřebí mít vyplněný kompletně charakterník, sepsané příběhy předchozích postav a hrát kvalitní RP. Vliv na udělení slotu má i počet smazaných postav.

4. - 6. slot
Tyto sloty jsou schvalovány GM týmem.

Sloty jsou udělovány ve výjimečných případech hráčům, kteří hrají dlouhodobě kvalitní RP, účastní se questů či jiných hráčských akcí, vytváří samostatně interakce ve hře nebo jsou herně jinak výrazní. Podmínkou je u herního účtu čistý rejstřík prohřešků. Vliv na udělení slotu má i počet smazaných postav.

Ztrátu slotu upravuje pravidlo A20 nebo o něm rozhoduje GM tým.

gminfo/sloty.txt · Poslední úprava: 2023/04/30 17:55 autor: 127.0.0.1