Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


info:ileren

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Poslední revize Obě strany příští revize
info:ileren [2019/11/07 10:55]
Hopsinka
info:ileren [2019/11/07 10:57]
Hopsinka
Řádek 9: Řádek 9:
 Ileren byl pracně zrekonstruován, na místě skřetího tábora na poloostrově jižně od horského masivu byla vybudována nová vesnice, která patřila pod Ilerenskou správu. V okolních lesích se nachází dvě velké arény s mystickými kříži, kde je možné se za malý poplatek cvičit v boji. V neposlední řadě byl v Ilerenském masivu proražen důl, který byl bohatý na železnou rudu, v dobách války velmi ceněnou. Nyní dolem protéká láva až do trosek města. Ileren byl pracně zrekonstruován, na místě skřetího tábora na poloostrově jižně od horského masivu byla vybudována nová vesnice, která patřila pod Ilerenskou správu. V okolních lesích se nachází dvě velké arény s mystickými kříži, kde je možné se za malý poplatek cvičit v boji. V neposlední řadě byl v Ilerenském masivu proražen důl, který byl bohatý na železnou rudu, v dobách války velmi ceněnou. Nyní dolem protéká láva až do trosek města.
  
-Dříve byl Ileren důležitou obchodní stanicí na cestě mezi Horním a Dolním Imerem a královským městem Andor. Po osvobození zde vzniklo mnoho nových, útulných domů. Kvůli výnosnému dolu byl rájem hlavně pro řemeslníky, ale díky ochraně Templářkého řádu byl Ileren vhodné a bezpečné místo pro život každého poctivého člověka, elfa či barbara.+Dříve byl Ileren důležitou obchodní stanicí na cestě mezi Horním a Dolním Imerem a královským městem Andor. Po osvobození zde vzniklo mnoho nových, útulných domů. Kvůli výnosnému dolu byl rájem hlavně pro řemeslníky, ale díky ochraně Templářského řádu byl Ileren vhodné a bezpečné místo pro život každého poctivého člověka, elfa či barbara.
  
-Je to už dávno od dob, co v Ilerenu vybuchla sopka. Město se nepodařilo ubránit a vše zaplavila láva. Je až smutné na tuto katastrofu hledět.+Je to už dávno od dob, co v Ilerenu vybuchla sopka. Město se nepodařilo ubránit a vše zaplavila láva. Je až smutné na tuto katastrofu hledět. Poloostrov jižně od horského masivu nyní obývá cizí armáda.
  
 Pánem Ilerenu byl Senešal řádu rytířů Templu a zeman Ilerenský, **Gorgon**. Pánem Ilerenu byl Senešal řádu rytířů Templu a zeman Ilerenský, **Gorgon**.
info/ileren.txt · Poslední úprava: 2021/08/18 18:26 autor: Hopsinka