Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


info:instalace_rucni

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
info:instalace_rucni [2017/01/04 18:09]
Nolda
info:instalace_rucni [2017/01/04 19:09] (aktuální)
Řádek 9: Řádek 9:
 Nejprve si opatřete Ultimu Online, verzi Mondain'​s Legacy. Můžete si ji buďto koupit, nebo stáhnout (volně ke stažení [[http://​download.cnet.com/​Ultima-Online-Mondain-s-Legacy-client/​3000-7540_4-10432237.html|zde]]). Instalace probíhá obvyklým způsobem (spuštěním instalačního souboru). Nejprve si opatřete Ultimu Online, verzi Mondain'​s Legacy. Můžete si ji buďto koupit, nebo stáhnout (volně ke stažení [[http://​download.cnet.com/​Ultima-Online-Mondain-s-Legacy-client/​3000-7540_4-10432237.html|zde]]). Instalace probíhá obvyklým způsobem (spuštěním instalačního souboru).
    
-==== 3. Andarijské soubory ====+==== 2. Andarijské soubory ====
    
 Pro správné zobrazování herního prostředí je nutno stahnout několik souborů z andarijské download sekce. Nejdůležitější jsou soubory v první tabulce s názvem "​**Důležité**",​ bez nich se hra neobejde. Stahněte proto všechny tyto soubory (kromě souborů Andaria Gumps, Andaria Arts, Desktop by Adlier a Černý journál) na svůj pevný disk a následně rozbalte do složky, v níž máte nainstalovanou Ultimu Online (všechny původní soubory přepište těmito novými). Pro správné zobrazování herního prostředí je nutno stahnout několik souborů z andarijské download sekce. Nejdůležitější jsou soubory v první tabulce s názvem "​**Důležité**",​ bez nich se hra neobejde. Stahněte proto všechny tyto soubory (kromě souborů Andaria Gumps, Andaria Arts, Desktop by Adlier a Černý journál) na svůj pevný disk a následně rozbalte do složky, v níž máte nainstalovanou Ultimu Online (všechny původní soubory přepište těmito novými).
    
-==== 4. Patch grafiky ====+==== 3. Patch grafiky ====
    
 Nyní je nutné stáhnout grafické soubory. Mezi povinné patří ze sekce "​**Důležité**"​ Andarijské Gumpy, Andarijské Arty (Zde pozorně čtěte přiložené readme!!!). Jako nepovinné jsou další Andarijský Desktop a Černý Journal. (Zde pozorně čtěte přiložené readme!!!). Další nepovinný archív jsou Fonty (c) Nikosha. Fonty jsou čtyři druhy, dle vašeho výběru si jeden překopírujte do vaší instalace ultimy. Nyní je nutné stáhnout grafické soubory. Mezi povinné patří ze sekce "​**Důležité**"​ Andarijské Gumpy, Andarijské Arty (Zde pozorně čtěte přiložené readme!!!). Jako nepovinné jsou další Andarijský Desktop a Černý Journal. (Zde pozorně čtěte přiložené readme!!!). Další nepovinný archív jsou Fonty (c) Nikosha. Fonty jsou čtyři druhy, dle vašeho výběru si jeden překopírujte do vaší instalace ultimy.
    
-==== 5. Intro ====+==== 4. Intro ====
    
 Vzhledem k tomu, že andarijský client nepodporuje přeskakování úvodního intra, je možné tyto video soubory ručně smazat a zamezit tak jejich přehrávání při spuštění clienta. Najdete je ve složce Music ve složce s vaší UO. Bez obav můžete smazat všechny soubory s příponou .bik. Používáte-li AndariaPatcher,​ může i toto obstarat za vás, stisknutím tlačítka v záložce Nastavení. Vzhledem k tomu, že andarijský client nepodporuje přeskakování úvodního intra, je možné tyto video soubory ručně smazat a zamezit tak jejich přehrávání při spuštění clienta. Najdete je ve složce Music ve složce s vaší UO. Bez obav můžete smazat všechny soubory s příponou .bik. Používáte-li AndariaPatcher,​ může i toto obstarat za vás, stisknutím tlačítka v záložce Nastavení.
    
-==== 6. Test ====+==== 5. Test ====
    
 Spusťte soubor AndariaClient.exe. Pokud vše naběhne v pořádku (vidíte přihlašovací obrazovku, žádné chyby během spouštění client nehlásí), můžete vyzkoušet přihlášení na Andarii (pokud již máte vyřízenou registraci a váš herní účet je připraven). Pokud vše proběhne v pořádku, byla vaše instalace úspěšná a můžete započít svou pouť světem Andarie. Pokud však test neprošel (chyba ve spouštění nebo přímo ve hře), pokračujte dále ve čtení. Spusťte soubor AndariaClient.exe. Pokud vše naběhne v pořádku (vidíte přihlašovací obrazovku, žádné chyby během spouštění client nehlásí), můžete vyzkoušet přihlášení na Andarii (pokud již máte vyřízenou registraci a váš herní účet je připraven). Pokud vše proběhne v pořádku, byla vaše instalace úspěšná a můžete započít svou pouť světem Andarie. Pokud však test neprošel (chyba ve spouštění nebo přímo ve hře), pokračujte dále ve čtení.
    
-==== 7. Odstraňování chyby ====+==== 6. Odstraňování chyby ====
    
 Pokud test neprošel - objevila se chyba při spouštění clienta nebo ve hře vidíte nesmyslnou grafiku, můžete zkusit zopakovat postup. Pokud se vám nepodaří úspěšně se přihlásit na Andarii ani napodruhé, doporučujeme kontaktovat GM tým - buďto formou žádosti na [[http://​forum.andaria.cz|fórum]] (zde je šance, že stejný problém měl i někdo před vámi a tak vám bude schopen poradit) nebo cestou e-mailu (nejlépe na adresu <​tym@andaria.cz>​). Pokud test neprošel - objevila se chyba při spouštění clienta nebo ve hře vidíte nesmyslnou grafiku, můžete zkusit zopakovat postup. Pokud se vám nepodaří úspěšně se přihlásit na Andarii ani napodruhé, doporučujeme kontaktovat GM tým - buďto formou žádosti na [[http://​forum.andaria.cz|fórum]] (zde je šance, že stejný problém měl i někdo před vámi a tak vám bude schopen poradit) nebo cestou e-mailu (nejlépe na adresu <​tym@andaria.cz>​).
-  
-==== 6.Odstraňování chyby ====  
  
-Pokud test neprošel - objevila se chyba při spouštění clienta nebo ve hře vidíte nesmyslnou grafiku, můžete zkusit zopakovat postup. Pokud se vám nepodaří úspěšně se přihlásit na Andarii ani napodruhé, doporučujeme kontaktovat GM tým - buďto formou žádosti na [[http://​forum.andaria.cz|fórum]] (zde je šance, že stejný problém měl i někdo před vámi a tak vám bude schopen poradit) nebo cestou e-mailu (nejlépe na adresu <​tym@andaria.cz>​). 
  
 Snad vám tento návod ulehčí problémy s přípravami ke hře na Andarii, pokud v něm podle vás něco chybí nebo je něco nejasné, neostýchejte se napsat svou připomínku jako SZ na [[http://​forum.andaria.cz|našem fóru]] (pro uživatele Thaum). Snad vám tento návod ulehčí problémy s přípravami ke hře na Andarii, pokud v něm podle vás něco chybí nebo je něco nejasné, neostýchejte se napsat svou připomínku jako SZ na [[http://​forum.andaria.cz|našem fóru]] (pro uživatele Thaum).
  
 {{tag>​pro_nováčky}} {{tag>​pro_nováčky}}
info/instalace_rucni.txt · Poslední úprava: 2017/01/04 19:09 (upraveno mimo DokuWiki)