Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


info:lode

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
info:lode [2021/08/28 19:28]
Shinobi [Zásah dělem]
info:lode [2022/08/03 22:10]
Shinobi [Co je důležité vědět]
Řádek 37: Řádek 37:
   * .mustek (funkce pro nalodění a vylodění)   * .mustek (funkce pro nalodění a vylodění)
   * .kormidlo (použitelná pouze na lodi, zobrazuje dialog řízení lodi)   * .kormidlo (použitelná pouze na lodi, zobrazuje dialog řízení lodi)
-  * .oziv (použitelná pouze na lodi, slouží k oživení postavy na lodi, je potřeba mít spuštěnou kotvu)+  * .oziv (použitelná pouze na lodi se spuštěnou kotvou, slouží k oživení postavy na lodi, je potřeba aby kormidelník měl zakoupenou možnost oživovat u lodního léčitele na Kyru)
   * .obsad_lod (použitelná pouze na lodi, využívá se k obsadění cizí lodi)   * .obsad_lod (použitelná pouze na lodi, využívá se k obsadění cizí lodi)
  
Řádek 50: Řádek 50:
  
 Po složení kapitánské zkoušky získáte oprávnění řídit loď. Zkoušku složíte za 3500 zlatých u Admirála lodní společnosti ReMiSa. Svitek na stavbu lodi lze koupit od stavitele lodí za cenu přibližně 10 000 zlatých mincí (záleží na vůli obchodníka a velikosti lodě). Po složení kapitánské zkoušky získáte oprávnění řídit loď. Zkoušku složíte za 3500 zlatých u Admirála lodní společnosti ReMiSa. Svitek na stavbu lodi lze koupit od stavitele lodí za cenu přibližně 10 000 zlatých mincí (záleží na vůli obchodníka a velikosti lodě).
 +
 +Podobně jako u pronájmů je možné použít funkci .dekorater pro manipulaci s předměty na palubě lodi. Zamknuté předměty se ale nebudou pohybovat společně s lodí. Při pokládání předmětů na palubu je potřeba dávat pozor a nepokládat předměty příliš blízko okrajům lodě, protože můžou předpadnout přes palubu (zmizet).
  
 \\ \\
info/lode.txt · Poslední úprava: 2022/08/03 22:10 autor: Shinobi