Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


info:razor

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
info:razor [2018/01/11 09:33]
Dorchaide [Help & Status]
info:razor [2018/01/11 09:48]
Dorchaide [Video Capture]
Řádek 185: Řádek 185:
 ==== Video Capture ==== ==== Video Capture ====
  
-Tato záložka slouží pro nahrávání ​a přehrávání videí nahraných Razorem. Pro přehrávání je nutný Client verze 6.0.4.+Razor umožňuje nahrávat herní videa a při použití formátu PacketVideo pak i jejich přehrání. Pro přehrávání je nutný Client verze 6.0.4. 
 + 
 +=== PacketVidea === 
 +PacketVideo je formát videa, kde Razor ukládá přímo packety posílané mezi serverem a klientem. Zachytí tak vše jako klasické video a v podstatě '​uloží hru' do souboru. Vznikne tak přehratelná sekvence herních akcích, která po opětovném nahrání přehraje scénu v klientovi. Při přehrávání máte kontrolu nad rychlostí přehrání,​ ale i možnost interakce s videem samotným, jako zobrazování kontextových informací o objektech a podobně. 
 + 
 +=== AVI Videa === 
 +Klasický formát videa .avi, lze vybrat počet snímků za sekundu, rozlišení videa nebo otočení obrazu. Toto video pak jde přehrát v libovolném přehrávači (nebo například nahrát na YouTube) 
 {{ :​info:​razor_video.png?​nolink |}} {{ :​info:​razor_video.png?​nolink |}}
  
 ==== Screen Shots ==== ==== Screen Shots ====
  
-Záložka, která slouží ke Screenování ​(focení) UO obrazovky. Pro vyfocení klikněte na tlačítko ​Take Screen Shot NowImage Format slouží k vybrání formátuv jakém s evám obrázek uloží, ponechte JPGUO Only a Full Screen není eba vysvětlovatAuto Death Screen Capture znamená, že Razor bude screenovat každou smrt.+Záložka, která slouží ke screenování ​(focení) UO obrazovky. Pro vyfocení klikněte na tlačítko ​Vyfotit ​Screen Shot teďJe zde několik možnostínapříklad cesta ukládání. Opět je možné nastavit různé cesty pro různé profilyProto pokud máte pro každou postavu jiný profil, jak je doporučováno výše, můžete mít automaticky ​íděné screenshoty do vlastních složekPod cestou je obsah vybrané složkydále formát obrázků (doporučen png), možnost volby mezi obrázkem pouze okna uo, nebo i ostatních oken (klasický screenshot),​ nebo přidání času do obrázku. Nakonec ještě volba automatického focení obrazovky při smrti postavy a samozřejmě tlačítko pro samotné vyfocení.
 {{ :​info:​razor_screenshots.png?​nolink |}} {{ :​info:​razor_screenshots.png?​nolink |}}
  
info/razor.txt · Poslední úprava: 2018/01/11 09:48 autor: Dorchaide