Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


info:vykotlany_kmen

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

info:vykotlany_kmen [2018/08/23 16:26] (aktuální)
Rynn vytvořeno
Řádek 1: Řádek 1:
 +==== Vykotlaný kmen (Okolí Lewanu) ====
 +- //Volně přístupná lokace//
  
 +Vysoké prastaré tisy zdobí místní mírumilovný hvozd. Mohutné dominanty působí mezi zelení jako hrdí strážci klidu a míru nad vším živým, co na jejich území roste a žije. Jen jeden jediný je ale jiný. Zdálky se na něm na první pohled hojně podepisuje do kmenu zakousnutý zub času. Na ten druhý, důkladnější,​ je víc než jasné, že není jediný.
 +
 +Vzduch náhle rozvíří třepotající křidélka a dobrodruhovy oči mohou v němém úžasu sledovat drobné víly s andělskými tvářemi, jak z dětských pohádek. Éterické bytosti, pro jejichž kouzlo a krásu by nejeden dobrodruh rád položil život. Ve své sladké nevědomosti,​ za jak kratičký čas bude mít příležitost.
 +
 +Jen co se na nebožákovu hlavu snesou první zrnka omamného vílího prachu, jeho mysl zastře mlha. Otupené smysly se smrsknou do jediné touhy – být tomu nevinnému úsměvu andělsky vypadající krvelačné bestie co nejblíž. Jako ovečka nevědomě kráčící na svou vlastní popravu, tak i zmámený dobrodruh vchází do chřtánu vlastní smrti. S úsměvem, s radostí… dotkne se přeci té éterické bytosti z pohádek. Kdo by mohl říct, že měl takové štěstí?
 +
 +
 +//... do kroniky zaznamenal(a) Rynn//
info/vykotlany_kmen.txt · Poslední úprava: 2018/08/23 16:26 autor: Rynn