Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


start

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
start [2018/11/19 06:11]
Dorchaide [Vítejte na československém Ultima Online shardu]
start [2018/11/19 10:02] (aktuální)
Dorchaide [Vítejte na československém Ultima Online shardu]
Řádek 5: Řádek 5:
 ===== Vítejte na československém Ultima Online shardu ===== ===== Vítejte na československém Ultima Online shardu =====
  
-Pojď dál, poutníku, máš skvělou šanci prozkoumat svět známý pod názvem Andaria.+Pojď dál, poutníku, máš skvělou šanciprozkoumat svět známý pod názvem Andaria.
  
-Svět plný dobra a zla, hrdinů a vyvrženců,​ života a smrti. Již od pradávna zde žijí moudří elfové, stvoření v lese krásnou Nistrou, hrdí lidé, kteří vzešli z ohně Athonova a silní barbaři, stvoření z kamene a ledu potřísněného krví Mrogrotha. Rasy navzájem podobné jako vejce vejci a rozdílné jako den a noc. Na bitevním poli poznej mocné čaroděje a slavné bojovníky. Za temných nocí se setkej s osamělými hraničáři či hrůzostrašnými nekromanty. Nebo zamiř do poklidného města plného zručných řemeslníků,​ světoznámých bardů, moudrých kneží, ale také zlodějů s prsty jako blesk.+Světplný dobra a zla, hrdinůa vyvrženců,​ životaa smrti. Již od pradávna zdežijí moudříelfové, stvoření v lesekrásnou Nistrou, hrdí lidé, kteřívzešli z ohně Athonova a silní barbaři, stvoření z kamene a ledu potřísněného krví Mrogrotha. Rasy navzájem podobné jako vejce vejci a rozdílné jako den a noc. Na bitevním poli ,poznej mocné čaroděje a slavné bojovníky. Za temných nocí se setkej s osamělými hraničáři či hrůzostrašnými nekromanty. Nebo zamiř do poklidného města plnéhozručných řemeslníků,​ světoznámých bardů, moudrých kneží, ale také zlodějů s prsty jako blesk.
  
-I ty se mezi ně můžeš připojit a vykročit vstříc nejasnému osudu.+I tyse mezi ně můžeš připojita vykročit vstříc nejasnému osudu.
  
-Staneš se poklidným vesničanem obdělávajícím svou půdu? Generálem vojsk rozhodujícím o osudech mnohých, nebo raději císařským rytířem, jehož slovo je zákon? Nájemný vrah, jehož dýka je to poslední co mnozí uvidí? Lapka, který rád odlehčí kdejaký měšec, či nekromant obklopený armádou nemrtvých zkoumající tajemství nesmrtelnosti?​\\ +Staneš se poklidným vesničanem obdělávajícím svou půdu? Generálem vojsk rozhodujícím o osudech mnohých, nebo raději císařským rytířem, jehož slovo je zákon? Nájemný vrah, jehož dýka je to poslední co mnozí uvidí? Lapka, kterýrád odlehčí kdejaký měšec, či nekromant obklopený armádou nemrtvých zkoumající tajemství nesmrtelnosti?​\\ 
-I takový může být tvůj osud.+I takový můžebýt tvůj osud.
  
 Zapiš se, i ty, svými činy do historie! Zapiš se, i ty, svými činy do historie!
start.txt · Poslední úprava: 2018/11/19 10:02 autor: Dorchaide