Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


gminfo:najemni_obchodnici

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
gminfo:najemni_obchodnici [2020/05/13 13:28]
Rynn [Cechovní obchodník]
gminfo:najemni_obchodnici [2020/05/13 13:31] (aktuální)
Rynn [Cechovní obchodník]
Řádek 17: Řádek 17:
  
   * cena je počet skladů krát dva a doplatek rozdílu nájemného,​ to znamená že můžete požádat o rozšíření skladu a mít sklady třeba tesaře a řezbáře najednou. Cena za každou změnu skladu je 100 zlatých jednorázově. Velikost skladu je možno po dohodě rošířit a platí stejná pravidla jako u speciálního obchodníka,​ tzn sklady musí být zcela zaplněny, v případě opaku bude vendor odňat.   * cena je počet skladů krát dva a doplatek rozdílu nájemného,​ to znamená že můžete požádat o rozšíření skladu a mít sklady třeba tesaře a řezbáře najednou. Cena za každou změnu skladu je 100 zlatých jednorázově. Velikost skladu je možno po dohodě rošířit a platí stejná pravidla jako u speciálního obchodníka,​ tzn sklady musí být zcela zaplněny, v případě opaku bude vendor odňat.
-  * výhoda je, že si obchodníka můžete nechat za poplatek ​30ti zatých ​obléct dle svého uvážení a za obvyklý poplatek 20 zlatých si můžete zakoupit vlajku na dům.+  * výhoda je, že si obchodníka můžete nechat za poplatek ​30 zlatých ​obléct dle svého uvážení a za obvyklý poplatek 20 zlatých si můžete zakoupit vlajku na dům.
   * cechovní obchodník má maximální dobu pronajmutí nastavenu na 84 dní.   * cechovní obchodník má maximální dobu pronajmutí nastavenu na 84 dní.
   * dále viz pravidlo {{http://​www.andaria.cz/​images/​pravidlo.gif|pravidlo C3}} C3.    * dále viz pravidlo {{http://​www.andaria.cz/​images/​pravidlo.gif|pravidlo C3}} C3. 
gminfo/najemni_obchodnici.txt · Poslední úprava: 2020/05/13 13:31 autor: Rynn