Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


gminfo:pravidla_mest

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
gminfo:pravidla_mest [2019/02/24 21:27]
Thaum upřesnění 30 denního období volební výzvy
gminfo:pravidla_mest [2019/02/24 21:28] (aktuální)
Thaum zrušení původního textu pravidla
Řádek 27: Řádek 27:
       - V tu chvíli začíná 30 denní období v němž musí vyzyvatel získat dostatečný počet podporovatelů.       - V tu chvíli začíná 30 denní období v němž musí vyzyvatel získat dostatečný počet podporovatelů.
       - Vyzyvatele musí pečetí podpořit ⌈5 %⌉ počtu obyvatel zjištěného v den zahájení výzvy, nebo 50 obyvatel, co je menší.       - Vyzyvatele musí pečetí podpořit ⌈5 %⌉ počtu obyvatel zjištěného v den zahájení výzvy, nebo 50 obyvatel, co je menší.
-      - Pokud získá dostatek podpisů do 30 dnů od zahájení výzvy, majitel území je povinen vyhlásit volby. 
       - Po uplynutí 30 denního období bude vyzyvatel vyzván k předání získaných podpisů. Pokud jich má požadovaný počet, je majitel území povinen vyhlásit volby.       - Po uplynutí 30 denního období bude vyzyvatel vyzván k předání získaných podpisů. Pokud jich má požadovaný počet, je majitel území povinen vyhlásit volby.
       - Tyto volby jsou jednokolové mezi vyzyvatelem a starostou a platí pro ně stejná pravidla jako pro druhé kolo voleb normálních.       - Tyto volby jsou jednokolové mezi vyzyvatelem a starostou a platí pro ně stejná pravidla jako pro druhé kolo voleb normálních.
gminfo/pravidla_mest.txt · Poslední úprava: 2019/02/24 21:28 autor: Thaum