Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


gminfo:questy

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
gminfo:questy [2018/10/05 13:19]
Rynn
gminfo:questy [2019/11/16 23:42] (aktuální)
Rynn
Řádek 9: Řádek 9:
  
 Mne si prsty spánky. Vypadá unaveně a nešťastně. „To je průšvih, to je průšvih,​“ lamentuje a přechází po andorském náměstí sem a tam. Občas zastaví u kašny, opře se o ni dlaněmi a koukne na svůj odraz ve vodní hladině. „Mizera! Prý zástava! Přijď zítra s penězi, vrátím ti to!“ Vykřikuje nesrozumitelně zrzek ve vlastním monologu. Nikdo z procházejících se ho ale zatím nevšímá. Mne si prsty spánky. Vypadá unaveně a nešťastně. „To je průšvih, to je průšvih,​“ lamentuje a přechází po andorském náměstí sem a tam. Občas zastaví u kašny, opře se o ni dlaněmi a koukne na svůj odraz ve vodní hladině. „Mizera! Prý zástava! Přijď zítra s penězi, vrátím ti to!“ Vykřikuje nesrozumitelně zrzek ve vlastním monologu. Nikdo z procházejících se ho ale zatím nevšímá.
 +
 +===== Vzkaz v lahvi =====
 +//- Qsérie pro pokročilejší hráče//
 +
 +Holohlavý muž seděl na podlaze polorozbořené věže. Roztřesenou rukou psal krátký vzkaz zbytečkem inkoustu. Ve tváři se mu zračil strach smíšený s touhou po poznání. Věděl, že nevydrží čekat. Mohly to být měsíce. Tolik času přeci neměl. Anebo nechtěl mít? 
 +Netrpělivě ​ foukal na těch pár řádků, aby inkoust pořádně zaschnul a nerozmazal se. Svitek svinul a strčil do lahve. Místo korku použil kus opracované větve. Zhluboka se nadechl, napřáhl a během chvíle hleděl, jak jeho vzkaz unáší proud.
 +Dodal si odvahy a vydal se na průzkum nebezpečného území, kde očekával oživení legendy.
 +
 +Vodní hladina vyvrhla lahev se vzkazem do zlatavého písku po několika týdnech. Objeví ji někdo?
  
 ===== Dárek k narozeninám ===== ===== Dárek k narozeninám =====
gminfo/questy.txt · Poslední úprava: 2019/11/16 23:42 autor: Rynn