Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


gminfo:svatba_krejzy_ii_a_alis

Alis a Krejzy II

Část první - Seznámení

Jednou jsem tak šla lesem a najednou se předemnou zjeví muž. Bohužel jsem mu nevidela do tváře, avšak poté sejmul helmu a já málem úžasem padla. Vypadal svalnatý, byl pohledný na první dojem zdvořilí a sympatický. Bohuzel jn pozdravil a bezel dál. Pak jsem zaslechla. Krejzy pod sem. A znala tak jeho jméno. Kamarád mi o něm něco pověděl. A taky řekl, že je jedním z Templářů. Tím moje naděje vyhasla. O pár dní později, jdu tak náměstím a vidím jak si s Krejzym někdo povídá. A zaslechla jsem, že Krejzy už není Templář. Rozjařila jsem se a hned jak ten člověk odešel začla jsem si s Krejzym povídat. Šlo to hladce chvíli jsme si povídali a pak mi nabídl jestli nechci bydlet s ním.

Část druhá - Rozjezd

Bydlela jsem s ním v jednom menším domě a žili jsme jako normální lydé. A pak to začlo. S Krejzym jsme se seznámili trochu více a pak už se to nedalo zastavit. Odvázali jsme se a zkusili něco tvrdšího *usmála se*. Teprve pak mi došlo, že vlastně můžu mít dítě. No jo, ale co teď.

Část třetí - Závěr

Moc dlouho netrvalo a šla se nechat vyšetřit jedním známým nejmenovaným doktorem. Na 75% bylo jasné, že budu mít dítě. Nebála jsem se to Krejzymu říct. Byla jsem zvědavá na jeho reakci. A jeho reakce. Řekl:No to je super. Nikdy bych to nečekala. Uplynul tak den možná dva a Krejzy za mnou přišel do pokoje, odkašlal si, kleknul si na koleno a požádal mě o ruku. V té chvíli jsem si řekla, že už mi třeba nedá šanci. V rozpacích a zíroveň klidná jsem to přijala. Čekali pár dní a konala se svatba. Moc krásná svatba.

A zbytek příběhu se právě odehrává, tak si nenechte ujít druhý díl povídek Alis a Krejzy II. *usmála se*

gminfo/svatba_krejzy_ii_a_alis.txt · Poslední úprava: 2016/10/26 17:18 (upraveno mimo DokuWiki)