Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


info:cviciste

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
info:cviciste [2018/10/16 23:59]
Hopsinka
info:cviciste [2018/10/17 00:38] (aktuální)
Hopsinka Trochu víc těch informací
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Cvičiště ====== ====== Cvičiště ======
  
-Cvičiště jsou místa určená pro nováčky ale i zkušené hráče. Na každém cvičišti by se měli nacházet cvičné zbraně, trénovací figuríny a cvičné terče. ​+Cvičiště jsou místa určená pro nováčky ale i zkušené hráče. Na každém cvičišti by se měli nacházet cvičné zbraně, trénovací figuríny a cvičné terče. Jsou zároveň nejčastějším místem setkání, či prostředkem k různým akcím.
  
-Doporučujeme zeptat se **[[sys:​koule_vedeni|koule vědění]]** kde bude nejvýhodnější trénovat. Na takových cvičištích je aktivní takzvaná **[[sys:​powerhour|powerhour]]**+Na úvod doporučujeme zeptat se **[[sys:​koule_vedeni|koule vědění]]** kde bude nejvýhodnější trénovat. Na takových cvičištích je aktivní takzvaná **[[sys:​powerhour|powerhour.]]**
  
-Na některých cvičištích se nachází ​brána oživeníkde se můžete oživitkdyž náhodou ​zemřete. ​**<color #​ed1c24>​Na ​cvičištích je přísně zakázáno ​vykrádání těl a zároveň vás na nich nemůže oživit kněz.</​color>​**+některých ​městech si mohou starostové příchod na cvičiště zpoplatňovat. V tomto případě si přečtěte nástěnku blízko cvičiště,​ kde najdete výši zpoplatnění. Většinou jsou to cvičiště,​ kde se nachází ​hráči vyrobené cvičné zbraně či munice do luků. Poplatek zaplatíte vždykdyž na cvičiště vstoupíte a doba využívání cvičiště není omezena. 
 + 
 +Pakliže nejste vycvičeni k používání různých druhů zbraní či štítů, na Thyrijském cvičišti ​můžete ​najít mistra v boji, který vás za nemalý poplatek vycvičí. Těchto mistrů je více a cena výcviku je vždy stejná. Pokud máte štěstí, mohou vás vycvičit zcela zdarma. Nejlepší způsob je však výcvik požádat některého ze zkušených hráčůcož vás pravděpodobně nebude stát nic.  
 + 
 +Pokud na cvičišti nebudete pozorní a zemřete, nebo vás jiný hráč, který s vámi trénuje bojové aktivity zabije, popřípadě vy jeho, nebo budete trénovat čmuchání/​kradení a ztratíte velké množství karmy, fame, či se z vás dokonce stane kriminálník/​vrah,​ nezoufejtePo odchodu ze cvičiště se vám všechny body karmy a fame vrátí. Z toho důvodu ​je na cvičištích <color #​ed1c24>​**ísný zákaz ​vykrádání těl.**</​color>​ Vrácení bodů neplatí u vytrénovaných % skillů či atributů síly, obratnosti ​inteligence.  
 + 
 +Úderem do cvičných figurín si můžete vylepšit své dovednosti se zbraněmi nebo v boxu. Zároveň si tak zlepšíte svou sílu a obratnost. Takový trénink není umožněn věčně, slouží výhradně nováčkům. 
 +To samé platí o cvičných (dřevěných) zbraních nebo střelbě ​na cvičné terče. Pokud vám u některé z těchto aktivit vyskočí hláška //víc toho na této věci nezmůžeš// musíte trénovat buď na zvířatech nebo na ostatních hráčích. Při takových aktivitách doporučujeme aby vás léčil kněz. Pokud náhodou zemřete, nemusíte běžet k léčitelům,​ na většině cvičištích se nachází brána oživení, kde se můžete ​oživit. Pokud chcete aby vás oživil ​kněz, musíte ze cvičiště ven, na něm tato činnost není dovolena.
info/cviciste.txt · Poslední úprava: 2018/10/17 00:38 autor: Hopsinka