Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


info:doupe_skarfu

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Poslední revize Obě strany příští revize
info:doupe_skarfu [2018/01/01 21:13]
Rynn
info:doupe_skarfu [2018/01/02 10:03]
Rynn
Řádek 8: Řádek 8:
 Nedlouho poté slyšel zběsilý štěkot psů kousek nad svou hlavou. S výsměchem odpočívával sekundy. //​5,​4,​3,​2...//​ Dřevěná dvířka se otevřela a propustila do tunelu slabý pruh měsíčního světla. Muž se v tichosti protáhl kolem zdí a zůstal kryt v odlehlém rohu. Vyčkával. Cítil tu radost ze započaté hry. On byl lovcem, ne kořistí... Venku ustalo tlumené hádání se. Na kovovém žebříku vrzla první podrážka. Muž vycenil zuby ve zlověstném úsměvu. Nedlouho poté slyšel zběsilý štěkot psů kousek nad svou hlavou. S výsměchem odpočívával sekundy. //​5,​4,​3,​2...//​ Dřevěná dvířka se otevřela a propustila do tunelu slabý pruh měsíčního světla. Muž se v tichosti protáhl kolem zdí a zůstal kryt v odlehlém rohu. Vyčkával. Cítil tu radost ze započaté hry. On byl lovcem, ne kořistí... Venku ustalo tlumené hádání se. Na kovovém žebříku vrzla první podrážka. Muž vycenil zuby ve zlověstném úsměvu.
  
-Stísněný prostor podzemních tunelů vnášel do duší pronásledovatelů stále větší a větší neklid. Ticho náhle protnul šouravý zvuk. Skupinka se zprudka zastavila. Ve slabém ​mihovatém ​světle pochodně se náhle objevila obrovská hlava hada. Rozevřela svou tlamu a se zlověstným zasyčením ukázala svůj jazyk. Jen o vteřinu později se zahryzla lovci do ramene a vpustila do jeho těla prudký jed. Druhý leknutím uskočil ke zdi. Jeho bota šlápla na skrytý mechanismus. Mezi kameny vystřelil ostrý hrot a proklál mužovu hruď. Poslední žijící nestačil ani vykřiknout. Poslední, co viděl, byly oči jeho původní kořisti. To jediné, co nebylo na jeho těle zahalené do tmavých barev. Ucítil drobné štípnutí na krku, než ho pohltila tma.+Stísněný prostor podzemních tunelů vnášel do duší pronásledovatelů stále větší a větší neklid. Ticho náhle protnul šouravý zvuk. Skupinka se zprudka zastavila. Ve slabém ​mihotavém ​světle pochodně se náhle objevila obrovská hlava hada. Rozevřela svou tlamu a se zlověstným zasyčením ukázala svůj jazyk. Jen o vteřinu později se zahryzla lovci do ramene a vpustila do jeho těla prudký jed. Druhý leknutím uskočil ke zdi. Jeho bota šlápla na skrytý mechanismus. Mezi kameny vystřelil ostrý hrot a proklál mužovu hruď. Poslední žijící nestačil ani vykřiknout. Poslední, co viděl, byly oči jeho původní kořisti. To jediné, co nebylo na jeho těle zahalené do tmavých barev. Ucítil drobné štípnutí na krku, než ho pohltila tma.
  
 Skarf se znovu uchechtl a rozhlédl okolo. Mazlíček se ovíjel kolem prvního. Jeho už mrtvé tělo sebou ještě škubalo pod náporem silného jedu. U zdi z ostří s navrstvenou uschlou krví odkapávala čerstvá. Krvavé kapky tiše rezonovaly tunelem a podkreslovaly tíživou atmosféru toho smrtelného místa. Vyhaslé oči třetího muže zíraly kamsi do stropu, aby se v brzké době staly vítanou pochoutkou mrchožroutů. Skarf se znovu uchechtl a rozhlédl okolo. Mazlíček se ovíjel kolem prvního. Jeho už mrtvé tělo sebou ještě škubalo pod náporem silného jedu. U zdi z ostří s navrstvenou uschlou krví odkapávala čerstvá. Krvavé kapky tiše rezonovaly tunelem a podkreslovaly tíživou atmosféru toho smrtelného místa. Vyhaslé oči třetího muže zíraly kamsi do stropu, aby se v brzké době staly vítanou pochoutkou mrchožroutů.
info/doupe_skarfu.txt · Poslední úprava: 2018/02/04 22:54 autor: Rynn