Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


info:duhovy_sen

Duhový sen (Okolí Thyrisu)

Obtížnost Průchod - odhadovaná doba
lebekhodiny hodiny (30 min - 1 hodina)

Video

„Chlapi, chlapi!“ rozléhalo se thyrskou krčmou. Jen málo jich ale zvedlo hlavu od svého zlatavého moku. „Našel sem poklad a hlídaj ho růžový koně!“ soukal ze sebe udýchaně. Odpovědí mu byl jen hurónský smích lehce podnapilých.

„Podivej ten bordel, kdo to má uklízet, marš ven nebo tě…!“ láteřila hostinská. Rozmáchla se a praštila muže utěrkou přes záda, jen to plesklo.

„Řikam pravdu!“ hájil se a stále popadal dech. Musel se předklonit a zapřít dlaněmi o kolena. „Všude sou obrovský houby různejch barev! Žlutý, fialový, modrý. I šutry na cestě hrajou barvama, ani obloha neni modrá!“

„Možná si spíš nějaký bažinný houby sežral!“ rozesmál se jeden z pijáků a za dobrovodu druhé salvy nekontrolovaného smíchu ho přátelsky praštil do zad. Uřícenému po herdě podjely zablácené boty a rozplácl se na podlaze jak široký, tak dlouhý. Z kapes se mu rozkutálelo množství lesklých zlatek.

V tu ránu smích v celé krčmě ustal.

… do kroniky zaznamenal(a) Rynn

Monstra v tomto dungeonu

Vzhled Název Druh Popis Míra nebezpečnosti Lze získat
?PříšeraHalucinaceDraci, háďata a no ne! Parasekt osobně!??
?PadouchHalucinaceKouzelníci, barbaři a odporní lapkové s duhovým mečem.??
?Šachová figurkaHalucinaceDáma na E5, na tomhle místě už se nedivíš opravdu ničemu, a hele, hele! Co se to tam v té fialové lázni válí?!??
-JežibabaHumanoidV malé chaloupce daleko od civilizace slyšíš starou babku která se řeže smíchy na celé kolo. Perníček se tu neloupe, ten se vaří v kotlíku.lebek lebek
?Krásná PrinceznaHalucinaceS nezastavitelným smíchem koukáš na krásku která dupe kolem tvých osmi nohou.. eh, cože???
-PavoučiskoHalucinaceChrání své osminohé miláčky ale tebe rozhodně ne. ??
info/duhovy_sen.txt · Poslední úprava: 2021/08/29 01:57 autor: Hopsinka