Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


info:falesny_svet

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
info:falesny_svet [2018/01/10 10:09]
Rynn [Epilog]
info:falesny_svet [2021/07/05 01:26] (aktuální)
Hopsinka
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Falešný svět ====== ====== Falešný svět ======
  
-Následující návod je určen především pro začínající hráče Ultimy Online, avšak doporučujeme jej i zkušenejším hráčům.+Následující návod je určen především pro začínající hráče Ultimy Online, avšak doporučujeme jej i zkušenějším hráčům.
  
  
-{{ http://www.andaria.cz/images/newbies/planek.jpg | Mapa falesneho sveta }}+{{ http://www.andaria.cz/images/newbies/planek.jpg | Mapa falešného světa }}
  
 -------------------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------
Řádek 12: Řádek 12:
 ==== 1. Úvod ==== ==== 1. Úvod ====
  
-Pokud jste se právě poprvé narodili, tak jste vhozeni do Falešného světa, kde na Vás čeké pár zkoušek, které když splníte Vás pustí do světa opravdového.+Pokud jste se právě poprvé narodili, tak jste vhozeni do Falešného světa, kde na Vás čeká pár zkoušek, které když splníte Vás pustí do světa opravdového.
  
 Falešný svět si spousta lidí pochvaluje a opravdu si jej užívá, neboť je tu zřízen i tutoriál, kde si máte možnost popovídat s obyvateli o jejich umění. Najdete zde kováře, krejčího, léčitele a mnoho dalších a máte možnost si prohlédnout jejich práci a dozvědět se pár užitečných rad, které mnohdy pomohou při řešení problémů. Falešný svět si spousta lidí pochvaluje a opravdu si jej užívá, neboť je tu zřízen i tutoriál, kde si máte možnost popovídat s obyvateli o jejich umění. Najdete zde kováře, krejčího, léčitele a mnoho dalších a máte možnost si prohlédnout jejich práci a dozvědět se pár užitečných rad, které mnohdy pomohou při řešení problémů.
  
-Ve Falešném světě, je úplně jiná ekonomika a peníze jsou tam takřka zbytečností. Vše si koupíte za pár penízků a ostatní se dá nalézt v truhlách, nebo Vám to nechají ostatní hráči před Vámi. Takže doporučuji se rozlédnout, celé si to projít a seznámit se.+Ve Falešném světě, je úplně jiná ekonomika a peníze jsou tam takřka zbytečností. Vše si koupíte za pár penízků a ostatní se dá nalézt v truhlách, nebo Vám to nechají ostatní hráči před Vámi. Takže doporučuji se rozhlédnout, celé si to projít a seznámit se.
  
 ==== 2. Výcvik ==== ==== 2. Výcvik ====
Řádek 68: Řádek 68:
  
 {{ http://www.andaria.cz/images/newbies/zamek.jpg|zámek}} {{ http://www.andaria.cz/images/newbies/zamek.jpg|zámek}}
-{{ http://www.andaria.cz/images/newbies/paklic.jpg|paklíč}}**b)** Pakliže se Vám stále nedaří otevřít truhlu s prstenem, pravděpodobně neděláte vše zcela správně, zkontrolujte celý postup a přesvěčte se, že máte paklíč a umíte dovednost otvírání zámků. Je to dvojklik na paklíč a target na truhlu. Až zazní vítězoslavné CVAK je truhla odemčena a Vy máte prsten.+{{ http://www.andaria.cz/images/newbies/paklic.jpg|paklíč}}**b)** Pakliže se Vám stále nedaří otevřít truhlu s prstenem, pravděpodobně neděláte vše zcela správně, zkontrolujte celý postup a přesvědčte se, že máte paklíč a umíte dovednost otvírání zámků. Je to dvojklik na paklíč a target na truhlu. Až zazní vítězoslavné CVAK je truhla odemčena a Vy máte prsten.
  
 {{ http://www.andaria.cz/images/newbies/mandragora.jpg|mandragora}}{{ http://www.andaria.cz/images/newbies/rulik.jpg|rulík}}{{ http://www.andaria.cz/images/newbies/zensen.jpg|ženšen}}**c)** Pokud alchymista nechce vzít rostlinky a Vy máte skutečně všechny, tak dávejte pozor aby nebyly opracované, to znamená, že nesmí být očištěné dýkou. {{ http://www.andaria.cz/images/newbies/mandragora.jpg|mandragora}}{{ http://www.andaria.cz/images/newbies/rulik.jpg|rulík}}{{ http://www.andaria.cz/images/newbies/zensen.jpg|ženšen}}**c)** Pokud alchymista nechce vzít rostlinky a Vy máte skutečně všechny, tak dávejte pozor aby nebyly opracované, to znamená, že nesmí být očištěné dýkou.
Řádek 74: Řádek 74:
 **d)** Pokud Vás nechce silák pustit a Vy máte dostatečný počet kamenů a polen, tak je problém s Vaší pověstí. Pověst se snadněji získává, když Vás někdo vidí a to nejen jiný hráč, ale i Vaše zvíře nebo pomocník. Proto doporučuji chodit ve skupince. Pokud jste milovníky zabíjení ostatních hráčů, či se vyžíváte v kopání hrobů, bude tato zkouška pro Vás velmi obtížná. **d)** Pokud Vás nechce silák pustit a Vy máte dostatečný počet kamenů a polen, tak je problém s Vaší pověstí. Pověst se snadněji získává, když Vás někdo vidí a to nejen jiný hráč, ale i Vaše zvíře nebo pomocník. Proto doporučuji chodit ve skupince. Pokud jste milovníky zabíjení ostatních hráčů, či se vyžíváte v kopání hrobů, bude tato zkouška pro Vás velmi obtížná.
  
-{{ http://www.andaria.cz/images/newbies/velka_bedna.jpg|velká bedna}}**e)** Pokud si myslíte, že máte vše a přesto Vás nechce hubená postava pustit, přesvěčte se, že Vaše šaty jsou z plátna a že velká bedna je skutečně bednou velkou.+{{ http://www.andaria.cz/images/newbies/velka_bedna.jpg|velká bedna}}**e)** Pokud si myslíte, že máte vše a přesto Vás nechce hubená postava pustit, přesvědčte se, že Vaše šaty jsou z plátna a že velká bedna je skutečně bednou velkou.
  
 ===== Poslední úkol ===== ===== Poslední úkol =====
Řádek 84: Řádek 84:
 Pamatujte, že Falešný svět je tu pro seznámení s Andarií a ne pro Vaše týrání. Pokud jste zkušený hráč Ultimy, tak Vám to zabere pár chvilek, vše zvládnout a začít hrát, ale pro spoustu nováčků je Falešný svět cennou zkušeností pro seznámení se prostředím UO poprvé. Pamatujte, že Falešný svět je tu pro seznámení s Andarií a ne pro Vaše týrání. Pokud jste zkušený hráč Ultimy, tak Vám to zabere pár chvilek, vše zvládnout a začít hrát, ale pro spoustu nováčků je Falešný svět cennou zkušeností pro seznámení se prostředím UO poprvé.
  
-UO je hra a proto bychom si přáli, aby jste k sobě i nám byli tolerantní a protože jsme RP shard tak zde platí zákony a Falešný svět v tomto není žádnou vyjímkou. Ba naopak se zde daleko více kontroluje Vaše chování a mluva. Proto vřele doporučujeme, chovejte se tak abychom měli co nejméně hříšníků. Pokud nevíte co znamená zkratka RP doporučuji odkaz [[info:rp|Roleplaying]], kde Platón velmi výstižně a srozumitelně vše vysvětlil.+UO je hra a proto bychom si přáli, aby jste k sobě i nám byli tolerantní a protože jsme RP shard tak zde platí zákony a Falešný svět v tomto není žádnou výjimkou. Ba naopak se zde daleko více kontroluje Vaše chování a mluva. Proto vřele doporučujeme, chovejte se tak abychom měli co nejméně hříšníků. Pokud nevíte co znamená zkratka RP doporučuji odkaz [[info:rp|Roleplaying]], kde Platón velmi výstižně a srozumitelně vše vysvětlil.
  
 Přejeme hodně úspěchů Vaší postavičce ve hře a mnoho zábavy Vám. Přejeme hodně úspěchů Vaší postavičce ve hře a mnoho zábavy Vám.
info/falesny_svet.txt · Poslední úprava: 2021/07/05 01:26 autor: Hopsinka