Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


info:faq

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
info:faq [2021/02/17 16:32]
Nolda [Otrávené šipky a elementální kuše]
info:faq [2021/02/17 16:37] (aktuální)
Nolda [Jak se obnovují (spawní) NPC?]
Řádek 133: Řádek 133:
 Je ale možné, že jste NPC zabili chvíli před vypršením počítadla a tak vás může spawn nového překvapit, protože ve chvíli vypršení už je volná pozice pro nové NPC. Je ale možné, že jste NPC zabili chvíli před vypršením počítadla a tak vás může spawn nového překvapit, protože ve chvíli vypršení už je volná pozice pro nové NPC.
 Může se stát ale i pravý opak, že počítadlo vyprší chvíli před tím, než NPC zabijete a tak se jeho respawn může zdát až příliš dlouhý, protože počítadlo musí běžet odznovu. Může se stát ale i pravý opak, že počítadlo vyprší chvíli před tím, než NPC zabijete a tak se jeho respawn může zdát až příliš dlouhý, protože počítadlo musí běžet odznovu.
 +
 +==== Hláška "tvůj účet byl zablokován" po častém odpojování se a připojování? ====
 +Sphera má kontrolu proti zahlcení a pokud se rychle za sebou několikrát odhlašujete a přihlašujete, můžete dostat blokaci na jednu minutu. Pokud se během té minuty pokusíte znova přihlásit, blokace se znovu o minutu prodlouží. Buďte trpěliví. Pokud pokud by i tak blokace trvala (a nebyla způsobena trestem za prohřešek), kontaktuje GM tym.
 +
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  
info/faq.1613575943.txt.gz · Poslední úprava: 2021/02/17 16:32 autor: Nolda