Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


info:ileren

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
info:ileren [2019/06/16 10:32]
Hopsinka
info:ileren [2019/11/07 10:57] (aktuální)
Hopsinka
Řádek 3: Řádek 3:
 {{ http://​www.andaria.cz/​mesta/​img/​ileren.gif|ileren}} {{ http://​www.andaria.cz/​mesta/​img/​ileren.gif|ileren}}
  
-Široká dřevěná hradba vinoucí se mezi strmou skalou a mořskou zátokou ​chrání ​srdce horské pevnosti, Ilerenu. Právě tato překážka dlouho odolávala nájezdům skřetů. Dík za jeho osvobození patřil baronu Ištvánovi,​ který jej před několika lety dobyl zpátky z područí skřetů.+Široká dřevěná hradba vinoucí se mezi strmou skalou a mořskou zátokou ​chránila ​srdce horské pevnosti, Ilerenu. Právě tato překážka dlouho odolávala nájezdům skřetů. Dík za jeho osvobození patřil baronu Ištvánovi,​ který jej před několika lety dobyl zpátky z područí skřetů.
  
-Ilerenské panství dala královna jako léno vznešenému Řádu chudých rytířů Krista a chrámu Šalamounova,​ Templářům,​ v zastoupení zemana Gorgona, který ​je jeho vládcem ​dodnes.+Ilerenské panství dala královna jako léno vznešenému Řádu chudých rytířů Krista a chrámu Šalamounova,​ Templářům,​ v zastoupení zemana Gorgona, který ​byl jeho vládcem ​do jeho naprostého zániku.
  
-Ileren byl pracně zrekonstruován,​ na místě skřetího tábora na poloostrově jižně od horského masivu byla vybudována nová vesnice, která patří pod Ilerenskou správu. V okolních lesích se nachází dvě velké arény s mystickými kříži, kde je možné se za malý poplatek cvičit v boji. V neposlední řadě byl v Ilerenském masivu proražen důl, který ​je bohatý na železnou rudu, v dobách války velmi ceněnou.+Ileren byl pracně zrekonstruován,​ na místě skřetího tábora na poloostrově jižně od horského masivu byla vybudována nová vesnice, která patřila pod Ilerenskou správu. V okolních lesích se nachází dvě velké arény s mystickými kříži, kde je možné se za malý poplatek cvičit v boji. V neposlední řadě byl v Ilerenském masivu proražen důl, který ​byl bohatý na železnou rudu, v dobách války velmi ceněnou. Nyní dolem protéká láva až do trosek města.
  
-Dříve byl Ileren důležitou obchodní stanicí na cestě mezi Horním a Dolním Imerem a královským městem Andor. Po osvobození zde vzniklo mnoho nových, útulných domů. Kvůli výnosnému dolu je nyní rájem hlavně pro řemeslníky,​ ale díky ochraně Templářkého řádu ​je Ileren vhodné a bezpečné místo pro život každého poctivého člověka, elfa či barbara.+Dříve byl Ileren důležitou obchodní stanicí na cestě mezi Horním a Dolním Imerem a královským městem Andor. Po osvobození zde vzniklo mnoho nových, útulných domů. Kvůli výnosnému dolu byl rájem hlavně pro řemeslníky,​ ale díky ochraně Templářského ​řádu ​byl Ileren vhodné a bezpečné místo pro život každého poctivého člověka, elfa či barbara.
  
-Pánem ​Ilerenu ​je Senešal ​řádu rytířů Templu ​zeman Ilerenský, **Gorgon**.+Je to už dávno od dob, co v Ilerenu ​vybuchla sopka. Město se nepodařilo ubránit ​vše zaplavila láva. Je až smutné na tuto katastrofu hledět. Poloostrov jižně od horského masivu nyní obývá cizí armáda.
  
-[[http://​space.andaria.cz/​data/​img_pub/​mesta/​ileren.jpg|Mapa města]]+Pánem Ilerenu byl Senešal řádu rytířů Templu a zeman Ilerenský, **Gorgon**.
  
-[[info:​zakony_ileren|Zákony ​Ilerenu]] ​byly sepsány ​dne 6.1.08.+[[http://​space.andaria.cz/​data/​img_pub/​mesta/​ileren.jpg|Původní mapa města]] 
 + 
 +[[info:​zakony_ileren|Historie zákonů ​Ilerenu]] ​(sepsáno ​dne 06.01.2008)
  
 == Jak šel čas... == == Jak šel čas... ==
info/ileren.1560673953.txt.gz · Poslední úprava: 2019/06/16 10:32 autor: Hopsinka