Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


info:ileren

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
info:ileren [2019/11/07 10:55]
Hopsinka
info:ileren [2019/11/07 10:57] (aktuální)
Hopsinka
Řádek 9: Řádek 9:
 Ileren byl pracně zrekonstruován,​ na místě skřetího tábora na poloostrově jižně od horského masivu byla vybudována nová vesnice, která patřila pod Ilerenskou správu. V okolních lesích se nachází dvě velké arény s mystickými kříži, kde je možné se za malý poplatek cvičit v boji. V neposlední řadě byl v Ilerenském masivu proražen důl, který byl bohatý na železnou rudu, v dobách války velmi ceněnou. Nyní dolem protéká láva až do trosek města. Ileren byl pracně zrekonstruován,​ na místě skřetího tábora na poloostrově jižně od horského masivu byla vybudována nová vesnice, která patřila pod Ilerenskou správu. V okolních lesích se nachází dvě velké arény s mystickými kříži, kde je možné se za malý poplatek cvičit v boji. V neposlední řadě byl v Ilerenském masivu proražen důl, který byl bohatý na železnou rudu, v dobách války velmi ceněnou. Nyní dolem protéká láva až do trosek města.
  
-Dříve byl Ileren důležitou obchodní stanicí na cestě mezi Horním a Dolním Imerem a královským městem Andor. Po osvobození zde vzniklo mnoho nových, útulných domů. Kvůli výnosnému dolu byl rájem hlavně pro řemeslníky,​ ale díky ochraně Templářkého řádu byl Ileren vhodné a bezpečné místo pro život každého poctivého člověka, elfa či barbara.+Dříve byl Ileren důležitou obchodní stanicí na cestě mezi Horním a Dolním Imerem a královským městem Andor. Po osvobození zde vzniklo mnoho nových, útulných domů. Kvůli výnosnému dolu byl rájem hlavně pro řemeslníky,​ ale díky ochraně Templářského ​řádu byl Ileren vhodné a bezpečné místo pro život každého poctivého člověka, elfa či barbara.
  
-Je to už dávno od dob, co v Ilerenu vybuchla sopka. Město se nepodařilo ubránit a vše zaplavila láva. Je až smutné na tuto katastrofu hledět.+Je to už dávno od dob, co v Ilerenu vybuchla sopka. Město se nepodařilo ubránit a vše zaplavila láva. Je až smutné na tuto katastrofu hledět. Poloostrov jižně od horského masivu nyní obývá cizí armáda.
  
 Pánem Ilerenu byl Senešal řádu rytířů Templu a zeman Ilerenský, **Gorgon**. Pánem Ilerenu byl Senešal řádu rytířů Templu a zeman Ilerenský, **Gorgon**.
info/ileren.txt · Poslední úprava: 2019/11/07 10:57 autor: Hopsinka