Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


info:imer

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
info:imer [2020/05/07 14:01]
Hopsinka
info:imer [2020/05/07 19:23] (aktuální)
Hopsinka
Řádek 13: Řádek 13:
 Z vůle Mrogrotha byl dobyt Horní Imer dne **29. září sedmého roku** vojskem, jemuž velel Nakrul Axantur. Z vůle Mrogrotha byl dobyt Horní Imer dne **29. září sedmého roku** vojskem, jemuž velel Nakrul Axantur.
  
-V dobách kdy Andarii svíral útok hledačů, byl Imer domovinou Quarazoma a Setama, démonů, kteří hledače vedli. Nakrul Sigfried dne **26. měsíce 1. roku 14** vyhlásil oběma démonům otevřeně [[https://​www.youtube.com/​watch?​v=IAd407vvSFk|válku.]] Válka trvala dlouho do noci a celá Andarie byla barbarům nápomocná. Řinčení zbraní, zuřivé sněžení, vlaní cechovních standart, krev, narážení šípů do ok hledačů, řev draků, sesílání mocných zaklínadel a válení se upocených knězů ve sněhu, umírání koňů - to vše válka obsahovala. ​Jeden z démonů se nakonec ​nebál vykročit směrem k dobrodruhům a začala finální bitva z očí do očí. Setam nakonec ​zemřel. Jeho lebka nyní zdobí starostovu kancelář v Thyrisu. Přes to vše se město nepodařilo získat zpět. Druhý z démonů ​nakonec ​trosky města opustil díky ukrutné zimě, která mu armádu hledačů ničila. Už se nikdy nevrátil, kam zmizel nikdo neví.+V dobách kdy Andarii svíral útok hledačů, byl Imer domovinou Quarazoma a Setama, démonů, kteří hledače vedli. Nakrul Sigfried dne **26. měsíce 1. roku 14** vyhlásil oběma démonům otevřeně [[https://​www.youtube.com/​watch?​v=IAd407vvSFk|válku.]] Válka trvala dlouho do noci a celá Andarie byla barbarům nápomocná. Řinčení zbraní, zuřivé sněžení, vlaní cechovních standart, krev, narážení šípů do ok hledačů, řev draků, sesílání mocných zaklínadel a válení se upocených knězů ve sněhu, umírání koňů - to vše válka obsahovala. ​Setam nakonec ​v bitvě tváří v tvář ​zemřel. Jeho lebka nyní zdobí starostovu kancelář v Thyrisu. Přes to vše se město nepodařilo získat zpět. Druhý z démonů trosky města opustil díky ukrutné zimě, která mu armádu hledačů ničila. Už se nikdy nevrátil, kam zmizel nikdo neví.
  
 Na císařské schůzi **5.7. roku 18** vyjádřila Císařovna Kilias přání do zimy barbarskou domovinu obnovit. Přípravy na obnovu začali ihned a nyní se ze zasněžených trosek stává rozlehlá barbarská osada. Pach hledačů byl vyvětrán a barbaři se opět mohou vrátit tam, odkud byli vyhnáni. Plání ohně, barbarské rituály a hlavně hodně chlastu, Grum! Na císařské schůzi **5.7. roku 18** vyjádřila Císařovna Kilias přání do zimy barbarskou domovinu obnovit. Přípravy na obnovu začali ihned a nyní se ze zasněžených trosek stává rozlehlá barbarská osada. Pach hledačů byl vyvětrán a barbaři se opět mohou vrátit tam, odkud byli vyhnáni. Plání ohně, barbarské rituály a hlavně hodně chlastu, Grum!
info/imer.txt · Poslední úprava: 2020/05/07 19:23 autor: Hopsinka