Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


info:instalace_andariapatcher

Návod na instalaci UO pro Andarii - pomocí AndariaPatcheru

Zde najdete návod jak se přípravit pro hru na Andarii. Od instalace a patchování z OSI, přes stahování a instalaci andarijských souborů po ověřování chyb a odkazům kde hledat další informace. Nuže, směle do toho.

Jak připravit Ultimu Online pro hraní na Andarii

1. Základní UO

Nejprve si opatřete Ultimu Online, verzi Mondain's Legacy. Můžete si ji buďto koupit, nebo stáhnout (volně ke stažení zde). Instalace probíhá obvyklým způsobem (spuštěním instalačního souboru).

2. AndariaPatcher

Z této stránky můžete přímo stáhnout a následně spustit AndariaPatcher.

3. Andarijské soubory

Po spuštění AndariaPatcheru uvidíte na vrchu několik záložek. V jedné z nich naleznete přehled souborů (povinně a volitelně ke stažení). V jiné záložce najdete tlačítko „stáhni a nainstaluj“ - tato volba stahne a nainstaluje vámi vybrané soubory do vaší instalace UO. Pokud používáte webový Patcher, nemusíte se, na rozdíl od starších verzí Patcheru, starat o rozbalení souborů - rozbalovací program unrar.exe si Patcher umí stáhnout a nastavit sám (pomocí tlačítka v záložce Nastavení). Poté můžete Patcher zavřít.

4. Intro

Vzhledem k tomu, že andarijský client nepodporuje přeskakování úvodního intra, je možné tyto video soubory ručně smazat a zamezit tak jejich přehrávání při spuštění clienta. Najdete je ve složce Music ve složce s vaší UO. Bez obav můžete smazat všechny soubory s příponou .bik. Používáte-li AndariaPatcher, může i toto obstarat za vás, stisknutím tlačítka v záložce Nastavení.

5. Test

Spusťte soubor AndariaClient.exe (pokud používáte AndariaPatcher, klient se spustí automaticky v případě, že patcher zavřete tlačítkem „Zavřít“ (nastavitelné v záložce nastavení)). Pokud vše naběhne v pořádku (vidíte přihlašovací obrazovku, žádné chyby během spouštění client nehlásí), můžete vyzkoušet přihlášení na Andarii (pokud již máte vyřízenou registraci a váš herní účet je připraven). Pokud vše proběhne v pořádku, byla vaše instalace úspěšná a můžete započít svou pouť světem Andarie. Pokud však test neprošel (chyba ve spouštění nebo přímo ve hře), pokračujte dále ve čtení.

6.Odstraňování chyby

Pokud test neprošel - objevila se chyba při spouštění clienta nebo ve hře vidíte nesmyslnou grafiku, můžete zkusit zopakovat postup. Pokud se vám nepodaří úspěšně se přihlásit na Andarii ani napodruhé, doporučujeme kontaktovat GM tým - buďto formou žádosti na fórum (zde je šance, že stejný problém měl i někdo před vámi a tak vám bude schopen poradit) nebo cestou e-mailu (nejlépe na adresu tym@andaria.cz).

Snad vám tento návod ulehčí problémy s přípravami ke hře na Andarii, pokud v něm podle vás něco chybí nebo je něco nejasné, neostýchejte se napsat svou připomínku jako SZ na našem fóru (pro uživatele Thaum).

info/instalace_andariapatcher.txt · Poslední úprava: 2018/01/06 11:53 autor: Nolda