Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


info:lidozrouti

Lidožrouti

Obtížnost Průchod - odhadovaná doba
lebek lebek lebek lebekhodiny hodiny hodiny hodiny hodiny (2 hodiny)

Video

POMOCTE!

Když naše loť míjela Klaschkou bažinu, narazili jsme na ostrý skaliska vedlejšího ostrova. Mysleli jsme že nám obivatelé ostrova běží na pomoc, ale když nás všechny živý vytáhli z trosek lodi, zavřeli nás do klecí před nějakým pódiem se zakrváceným stolem. Každý den ráno odvedou jednoho nebo dva muže. Před polednem nosej dřevěný špalky asi na zatápku. Odpoledne pak donesou mísi s nějakym blátem a čekaj dokud to všechno nesežerem. Večer vidíme za zdí velký ohně a slyšíme zvuk bubnů. Nikdo koho vodvedli se nevrátil. Kapitánovu vestu teť nosí jeden z těch domorodců. Mám strach co s nima dělaj.

Včera nosili kolem našich klecí koše plný kostí. Torsten nadával že oni si tam žerou prasata a nám házej jen nějaký kašovitý bláto. Já nevím, nikde jsem tady žádný prašivý prase neviděl!

Posledních pár nocí z toho pódia pozorujou měsíc, kterej bude brzo v úplňku. Mám strach, že pak se stane něco hroznýho! Modlím se abi pro mě nepřišli a modlím se abi přišla pomoc!

Jestli ten vskaz někdo viloví, spěchejte! Prosím spěchejte na ten ostrov u Klachských bažin! Jinak tajemství o velkém pokladu zemře jistě s náma!

Tesař Evžen z Chatrnej Ený
konec léta, rok 16

… do kroniky zaznamenal(a) Finwes

info/lidozrouti.txt · Poslední úprava: 2021/08/03 13:37 autor: Hopsinka