Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


info:portaly

Portály na Andarii

Městské portály

Městské portály slouží především k teleportaci do různých lokací ve městech a do dalších obyvatelných měst. Pro použití portálu musíte stát přímo v jeho středu a dvakrát poklepat na kámen teleportace. Následně se vám zobrazí seznam míst, kam se můžete teleportovat. Dostupné lokace jsou označené barvou zelenou, nedostupné zas červenou. Většina městských portálů je nezpoplatněna, ale může se stát, že si správce města z nějakého důvodu začne za přesun do určitých lokací účtovat. Můžete si vybrat zda zaplatit hotově (nezdaněno) a nebo z účtu (zdaněno). Po vybrání lokace budete do několika sekund teleportováni, když se hnete, přesun se přeruší a vy ho musíte zvolit znovu.

Portály pro duchy

V dungeonu se může stát, že celá vaše družina, popřípadě vy samotní, zemřete. Než spamovat nouzovku a zbytečně tím zahlcovat server, můžete využít připravené portály pro duchy, které jsou minimálně po jednom v každém dungeonu. Portál vás přenese buď přímo před vchod do dungeonu, nebo o několik metrů od něj.

Portály oživení

Portály oživení jsou výhradně na cvičištích, díky nim se po případném úmrtí můžete oživit a pokračovat ve cvičení. Usnadňují vám cestu za brány cvičiště, kde by vás oživil kněz, jelikož přímo na cvičišti to nelze.

Rozhodně můžeme doporučit nevstupovat do portálů, u kterých nevíte, kam doopravdy vedou. Občas můžete být nemile překvapeni nebo se dostat někam, odkud ani nouzovka nepomůže.

info/portaly.txt · Poslední úprava: 2019/06/16 11:36 autor: Hopsinka