Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


info:systemy

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
info:systemy [2017/02/02 01:46]
Nolda
info:systemy [2019/01/31 02:39] (aktuální)
Nolda [Systém, slotů pro postavy]
Řádek 39: Řádek 39:
 === Závěrem === === Závěrem ===
  
-Možnost podání žádosti o nový slot naleznete ve Statistikách v údajích o vašem účtu. Najdete tam také jaké jsou vaše přibližné šance při posuzování GM zda slot udělit či nikoli. Pokud podáte žádost, tak ať je vyřízena kladně či záporně, novou žádost smíte odeslat nejdříve za 30 dní od podání předchozí. ​Pokud jsou vaše šance pro získání nového slotu velmi výrazné (nad 110%), systém žádost automaticky schválí a přidělí vašemu účtu nový slot okamžitě.\\ +  * Možnost podání žádosti o nový slot naleznete ve Statistikách v údajích o vašem účtu. Najdete tam také jaké jsou vaše přibližné šance při posuzování GM zda slot udělit či nikoli. Pokud podáte žádost, tak ať je vyřízena kladně či záporně, novou žádost smíte odeslat nejdříve za 30 dní od podání předchozí. 
-Předem upozorňujeme,​ že žádosti s 1 - 50% budou v první řadě mazány. Možnost podání žádosti s tak nízkými procenty je kvůli výrazně kvalitním nováčkům nebo hráčům, na jejichž účtech figurují questové postavy. Pokud k nim nepatříte,​ raději na podání žádosti zapomeňte.+  ​* ​Předem upozorňujeme,​ že žádosti s 1 - 50% budou v první řadě mazány. Možnost podání žádosti s tak nízkými procenty je kvůli výrazně kvalitním nováčkům nebo hráčům, na jejichž účtech figurují questové postavy. Pokud k nim nepatříte,​ raději na podání žádosti zapomeňte.
  
 === Abychom předešli dotazům a nedorozuměním... === === Abychom předešli dotazům a nedorozuměním... ===
  
 //Bude možno mít více jak dvě postavy na účtu?//\\ //Bude možno mít více jak dvě postavy na účtu?//\\
-Ano bude, je ale třeba dosáhnout s oběma postavami poměrně vysoké hranice počtu odehraných hodin.\\+Ano bude, je ale třeba dosáhnout s oběma postavami poměrně vysoké hranice počtu odehraných hodin.
  
  
Řádek 62: Řádek 62:
 {{ http://​www.andaria.cz/​images/​systemy/​dekorater.jpg|dekorater}} {{ http://​www.andaria.cz/​images/​systemy/​dekorater.jpg|dekorater}}
  
-==== Dekoratér====+==== Dekoratér ====
  
 Dne 14.7.2008[[http://​www.andaria.cz/​index.php?​link=novinky&​show=1091|{{http://​www.andaria.cz//​images/​info.gif|i}}]] spatřil světlo světa nový systém, který má za cíl usnadnit život všem obyvatelům domků - ať už vlastních, nebo nájemních. Přístupný je přes příkaz **.dekorater**. Můžete s jeho pomocí upravovat pozici všech předmětů uvnitř svého domu. Pokud je možno s předmětem otáčet, uvidíte i volbu pro otočení. Dne 14.7.2008[[http://​www.andaria.cz/​index.php?​link=novinky&​show=1091|{{http://​www.andaria.cz//​images/​info.gif|i}}]] spatřil světlo světa nový systém, který má za cíl usnadnit život všem obyvatelům domků - ať už vlastních, nebo nájemních. Přístupný je přes příkaz **.dekorater**. Můžete s jeho pomocí upravovat pozici všech předmětů uvnitř svého domu. Pokud je možno s předmětem otáčet, uvidíte i volbu pro otočení.
Řádek 74: Řádek 74:
 {{ http://​www.andaria.cz/​images/​systemy/​ovcaren.jpg|dekorater}} {{ http://​www.andaria.cz/​images/​systemy/​ovcaren.jpg|dekorater}}
  
-===== Ovčárny=====+===== Ovčárny =====
  
 Každý kdo chce v dnešní době chovat ovečky, si musí pořídit pořádnou ovčárnu, ve které se mají nejlépe. Návod na ní se dá koupit na salaši poblíž Andoru. Na výběr je mezi malou, střední a velkou ovčárnou. Liší se kapacitou na počet ovcí. Její ovládání je jednoduché. Dvojklikem na ovci v ovčárně se otevře menu. Zde je vidět, kolik ovcí v ovčárně už je nebo kolik se jich tam ještě vejde, kolik jídla ovce mají k jídlu a kolik už můžeme ostříhat vlny. Dále tu máme tlačítka na vpuštění ovce do ovčárny (vpouštět se mohou zmenšené i nezmenšené),​ odvedení ovce z ovčárny,​ ostříhání oveček a naplnění krmelce jídlem. Naplnit krmelec můžeme senem, ovocem nebo kukuřicí. Když ovčárna stojí na trávě, ovečky se částečně napasou sami a jedí tak pomaleji krmení z krmelce. Jelikož se ovcím v ovčárně daří mnohem lépe, než ovcím v přírodě,​ dávají tak více vlny. Každý kdo chce v dnešní době chovat ovečky, si musí pořídit pořádnou ovčárnu, ve které se mají nejlépe. Návod na ní se dá koupit na salaši poblíž Andoru. Na výběr je mezi malou, střední a velkou ovčárnou. Liší se kapacitou na počet ovcí. Její ovládání je jednoduché. Dvojklikem na ovci v ovčárně se otevře menu. Zde je vidět, kolik ovcí v ovčárně už je nebo kolik se jich tam ještě vejde, kolik jídla ovce mají k jídlu a kolik už můžeme ostříhat vlny. Dále tu máme tlačítka na vpuštění ovce do ovčárny (vpouštět se mohou zmenšené i nezmenšené),​ odvedení ovce z ovčárny,​ ostříhání oveček a naplnění krmelce jídlem. Naplnit krmelec můžeme senem, ovocem nebo kukuřicí. Když ovčárna stojí na trávě, ovečky se částečně napasou sami a jedí tak pomaleji krmení z krmelce. Jelikož se ovcím v ovčárně daří mnohem lépe, než ovcím v přírodě,​ dávají tak více vlny.
Řádek 125: Řádek 125:
 Viz [[Množení koní]]. Viz [[Množení koní]].
  
-===== Speciální předměty=====+===== Speciální předměty =====
 Viz [[Specialní předměty]] Viz [[Specialní předměty]]
info/systemy.1485996419.txt.gz · Poslední úprava: 2017/02/02 02:47 (upraveno mimo DokuWiki)