Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


info:systemy

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
info:systemy [2017/02/02 01:50]
Nolda [Dekoratér:]
info:systemy [2019/01/31 02:39] (aktuální)
Nolda [Systém, slotů pro postavy]
Řádek 39: Řádek 39:
 === Závěrem === === Závěrem ===
  
-Možnost podání žádosti o nový slot naleznete ve Statistikách v údajích o vašem účtu. Najdete tam také jaké jsou vaše přibližné šance při posuzování GM zda slot udělit či nikoli. Pokud podáte žádost, tak ať je vyřízena kladně či záporně, novou žádost smíte odeslat nejdříve za 30 dní od podání předchozí. ​Pokud jsou vaše šance pro získání nového slotu velmi výrazné (nad 110%), systém žádost automaticky schválí a přidělí vašemu účtu nový slot okamžitě.\\ +  * Možnost podání žádosti o nový slot naleznete ve Statistikách v údajích o vašem účtu. Najdete tam také jaké jsou vaše přibližné šance při posuzování GM zda slot udělit či nikoli. Pokud podáte žádost, tak ať je vyřízena kladně či záporně, novou žádost smíte odeslat nejdříve za 30 dní od podání předchozí. 
-Předem upozorňujeme,​ že žádosti s 1 - 50% budou v první řadě mazány. Možnost podání žádosti s tak nízkými procenty je kvůli výrazně kvalitním nováčkům nebo hráčům, na jejichž účtech figurují questové postavy. Pokud k nim nepatříte,​ raději na podání žádosti zapomeňte.+  ​* ​Předem upozorňujeme,​ že žádosti s 1 - 50% budou v první řadě mazány. Možnost podání žádosti s tak nízkými procenty je kvůli výrazně kvalitním nováčkům nebo hráčům, na jejichž účtech figurují questové postavy. Pokud k nim nepatříte,​ raději na podání žádosti zapomeňte.
  
 === Abychom předešli dotazům a nedorozuměním... === === Abychom předešli dotazům a nedorozuměním... ===
  
 //Bude možno mít více jak dvě postavy na účtu?//\\ //Bude možno mít více jak dvě postavy na účtu?//\\
-Ano bude, je ale třeba dosáhnout s oběma postavami poměrně vysoké hranice počtu odehraných hodin.\\+Ano bude, je ale třeba dosáhnout s oběma postavami poměrně vysoké hranice počtu odehraných hodin.
  
  
info/systemy.1485996608.txt.gz · Poslední úprava: 2017/02/02 02:50 (upraveno mimo DokuWiki)