Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


info:zbojnicke_ruiny

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

info:zbojnicke_ruiny [2018/06/12 19:24]
Rynn vytvořeno
info:zbojnicke_ruiny [2018/06/12 21:33] (aktuální)
Rynn
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Zbojnické ruiny (Okolí Andoru) ====== ====== Zbojnické ruiny (Okolí Andoru) ======
  
-//- Kratší ​dungeon//+//- Středně dlouhý ​dungeon//
  
  
Řádek 14: Řádek 14:
 „Šéfe, našel sem nám novou skrejš. Dobrou, kde nás jen tak nenajdou a nebudem muset lítat s kořistí po lese jak střelený laně,“ s hrdostí v hlase se zrzavý mladík doslova dmul pýchou před svým velitelem. „Šéfe, našel sem nám novou skrejš. Dobrou, kde nás jen tak nenajdou a nebudem muset lítat s kořistí po lese jak střelený laně,“ s hrdostí v hlase se zrzavý mladík doslova dmul pýchou před svým velitelem.
  
-„Tak ukaž,“ zamručel oslovený muž a nechal se dovést do míst, kde takříkajíc chcípl pes. Všude okolo byly jen ohořelé trámy a zbytky jakýchsi příbytků. „Děláš si ze mě srandu?! Tady se jako máme schovat a bránit?​!“ rozeřval se na něj, ale mladík ho rychle zavrtěním hlavou zarazil. „Je to kus vodsaď,“ ukázal směrem na sever a dovedl zbytek zbojníků k dobře ukrytým dveřím. ​Zapálily ​pochodně a během chvíle zmizeli pod zemí. ​+„Tak ukaž,“ zamručel oslovený muž a nechal se dovést do míst, kde takříkajíc chcípl pes. Všude okolo byly jen ohořelé trámy a zbytky jakýchsi příbytků. „Děláš si ze mě srandu?! Tady se jako máme schovat a bránit?​!“ rozeřval se na něj, ale mladík ho rychle zavrtěním hlavou zarazil. „Je to kus vodsaď,“ ukázal směrem na sever a dovedl zbytek zbojníků k dobře ukrytým dveřím. ​Zapálili ​pochodně a během chvíle zmizeli pod zemí. ​
  
 Spleť uměle vybudovaných chodeb a malých místností přijali za své a opevnili. Připraveni bránit své nově nabyté území před samozvanými ochránci práv a spravedlnosti. Spleť uměle vybudovaných chodeb a malých místností přijali za své a opevnili. Připraveni bránit své nově nabyté území před samozvanými ochránci práv a spravedlnosti.
info/zbojnicke_ruiny.txt · Poslední úprava: 2018/06/12 21:33 autor: Rynn