Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


sys:zvlastni_schopnosti

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
sys:zvlastni_schopnosti [2018/04/23 19:44]
Dorchaide Oprava chyby
sys:zvlastni_schopnosti [2019/11/01 23:23]
Nolda
Řádek 141: Řádek 141:
 Kouzelníci vzhledem ke svému takřka intuitivnímu pohledu na magii mohou poznat, jaké kouzlo hůlka, kterou právě našli, pomáhá sesílat. Vzhledem k tomu, že kouzleníci jsou často staří roztržití podivíni, rozšířil se zvyk vyrývat do držáku všech hůlek název kouzla, které sesílají. Na provedení tohoto odhadu kouzelník nemusí obětovat žádnou energii či magické suroviny, potřebuje k tomu jen klid a chvilku času. Jenom díky mágům a jejich chvályhodnému označování nalezených hůlek bylo ušetřeno mnoho zbytečně zmařených životů (omylem použitá hůlka Zemětřesení místo hůlky Zahojení apod.). Kouzelníci vzhledem ke svému takřka intuitivnímu pohledu na magii mohou poznat, jaké kouzlo hůlka, kterou právě našli, pomáhá sesílat. Vzhledem k tomu, že kouzleníci jsou často staří roztržití podivíni, rozšířil se zvyk vyrývat do držáku všech hůlek název kouzla, které sesílají. Na provedení tohoto odhadu kouzelník nemusí obětovat žádnou energii či magické suroviny, potřebuje k tomu jen klid a chvilku času. Jenom díky mágům a jejich chvályhodnému označování nalezených hůlek bylo ušetřeno mnoho zbytečně zmařených životů (omylem použitá hůlka Zemětřesení místo hůlky Zahojení apod.).
  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
- 
-==== 15. Smlouvání při nákupu ==== 
- 
-Tato schopnost nemusí být spuštěna z okna zvláštních schopností,​ ona totiž nemusí být používána vůbec, neboť je automatická. Když s někým začnete obchodovat a ovládáte smlouvání,​ které vynalezli světa znalí zloději a zkušení řemeslníci,​ obchodník uzná vaše ne nepřesné poznámky na kvalitu prodávaného zboží a nabídne vám za všechny předměty tříčtvrtinovou cenu. Je to poměrně užitečná schopnost, která však jen stěží nalezne uplatnění v boji - jen před ním. 
  
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
sys/zvlastni_schopnosti.txt · Poslední úprava: 2019/11/01 23:23 autor: Nolda